poznaj naszą

ofertę

Oferujemy Państwu następujące kursy

Podstawowa Pierwsza Pomoc

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nabyć umiejętności pozwalające udzielać pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Po ukończeniu kursu, otrzymają Państwo zaświadczenie respektowane przez PIP. Szkolenie jest przystępne dla wszystkich, nie trzeba dysponować wiedzą medyczną.

Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Specjalistyczny kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przeznaczony jest dla pracowników jednostek związanych z Państwowym Ratownictwem Medycznym. Gdy ważność posiadanego certyfikatu dobiega końca, należy powtórzyć szkolenie i kolejny raz przystąpić do egzaminu.

 

Szkolenie dla dzieci "Maksiu Ratownik"

Przygotowaliśmy zabawowo-edukacyjne szkolenie dla najmłodszych, które zaznajomi ich z podstawowymi zagadnieniami pierwszej pomocy i nauczy odpowiednio reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu.

Szkolenia "Dla Nauczycieli"

W naszej ofercie mieści się również specjalny kurs dla osób, które pracują z dziećmi. Skupiamy się w nim na pomocy najmłodszym, z uwzględnieniem ich fizjologii i najbardziej prawdopodobnych niebezpiecznych sytuacji. Na tego rodzaju szkolenia zapraszamy też rodziców.